Depeche Mode 2001: koncerts & gleznas

No 23. augusta, viesnīcas “Reval Hotel Latvija” bārā “Sky Line” skatāma mākslinieka Rituma Ivanova darbu izstāde, kurā aplūkojama un iepazīstama grupa Depeche Mode. Mākslinieks Ritums Ivanovs gaidot grupas DEPECHE MODE ierašanos Latvijā radījis īpašus mākslas darbus, kuros atainoti grupas dalībnieki, kā arī dažu muzikālo skaņdarbu vīzijas. Šo darbu izstādi līdz koncerta dienai visiem interesentiem iespējams aplūkot viesnīcas Reval Hotel Latvija bārā “Sky Line” (26. stāvā), savukārt koncerta dienā Skonto stadionā, ziņo Liliāna Ozoliņa, BDG sabiedrisko attiecību menedžere.


Kā atzina mākslinieks: “Grupas muzikālajā darbībā saskatu paralēlas ar savu radošo darbību, kā arī viņu mūzikas ir mans iedvesmas avots. Jau gadiem ilgi esmu šīs kulta grupas fans. Šoreiz manī radās vēlme šīs sajūtas iemūžināt”. 

Koncertturnejas “Exciter Tour” ietvaros. Nākamajā dienā – trešdien, 29. augustā Depeche Mode ieradīsies Latvijā, lai radio MIX FM 10 gadu jubilejā sniegtu koncertu Skonto stadionā. Koncerta sākums plkst. 20.00., ieeja no plkst.17.00. Kā jau iepriekš ziņots, Depeche Mode koncertturnejā Baltijā – Lietuvā, Igaunijā un Latvijā, kā īpašie viesi piedalīsies grupa “Prāta Vētra”.

Tikai līdz otrdienai tirdzniecībā - mūzikas veikalos M DAILE un NARVESEN veikalu tīklā iespējams iegādāties koncerta biļetes, kuru cena 15Ls. Tirdzniecībā ierobežotā skaitā pieejamas arī fanu zonas biļetes, kuru cena 18Ls un kas atrodas atsevišķā norobežojumā tieši pie pašas skatuves. Koncerta dienā biļetes būs dārgākas.

Grupas Depeche Mode koncerts ir koncertaģentūru FBI un Welldone otrais sadarbības projekts. Koncertaģentūras sadarbību uzsāka ar sera Eltona Džona solo koncertu.

Avots: Delfi

Iepriekšējā
1999: Būt un skatīties. Rīgas galerijā
Nākamā
Exposed 2002